Genealogia rodziny PostawkówBardzo trudno jest przedstawić skomplikowane drzewo genealogiczne w internecie. Do niedawna było to bardzo niewdzięczne. Teraz jednak mogę już przedstawić kilka możliwości nawzajem się uzupełniających.

 1. Komplet informacji genealogicznych zebranych przez całą rodzinę dotyczącą Postawków i ich powinowatych. Aktualnie (czerwiec 2015) obejmuje ok. 1420 osób.
  Strony zostały wygenerowane automatycznie przez polski program "Drzewo Genealogiczne II"
 2. Genealogical tree komplet informacji, tak jak powyżej, ale częściowo w języku angielskim. Aktualnie (czerwiec 2015) obejmuje ok. 1420 osób.

 3. i nieco już archiwalne:

 4. Przedstawienie graficzne w pdf-ie lub przedstawienie graficzne w jpg-u prawie wszystkich zebranych danych. Aktualnie (maj 2014) obejmuje ok. 1030 osób.
  Pliki są dość duże, proszę o okazanie cierpliwości podczas ładowania.
 5. Fragment drzewa w formacie pdf obejmujący tylko Postawków (wersja z 2006 r.)
 6. Wersja HTML - Już o znaczeniu archiwalnym, komplet zebranych przeze mnie informacji o rodzinie, czasem dość odległej, ale zawsze spowinowaconej. Pochodzi z kwietnia 2006 i obejmuje on ponad 880 osób.Strony zostały wygenerowane automatycznie przez program Great Family. (26-04-2006). Wersja angielska
  Ta wersja HTML zawiera wszystkie zebrane przeze mnie informacje, zdjęcia i dodatkowe opisy. (opisy niestety tylko po Polsku)

Bardzo proszę osoby oglądające moje zbiory o zgłaszanie wszystkich zauważonych błędów i usterek.


Proszę też o uzupełnianie tych zbiorów o nowe informacje!!!